O autorze

jak nauczyć się angielskiego w szybki i prosty sposóbCześć wszystkim! Jestem Daniel i mam 39 lat. Mieszkam i pracuję w Warszawie. Chciałbym skorzystać z tej niesamowitej szansy, jaką daje internet i opowiedzieć wam o tym, jak nauczyłem się angielskiego w dwa tygodnie.

Języki obce interesowały mnie już od czasów liceum. Nie miałem jednak wystarczająco dużo koncentracji i motywacji do nauki. Sama możliwość komunikowania się z dużą liczbą ludzi na całym świecie wydawała mi się czymś w rodzaju supermocy. Mam tu na myśli moc rozumienia innych ludzi, ich myśli i uczuć.

To uczucie, gdy przebywając w obcym kraju dajecie sobie radę z językiem, dziękujecie, witacie się i żegnacie bez problemu jest naprawdę wspaniałe. Po prostu macie poczucie wolności i pewności siebie, a mieszkańcy danego kraju są do was o wiele lepiej nastawieni.

Jednak większość ludzi nie wie, że taką moc można zdobyć przy naprawdę niewielkim wysiłku. Mnie się to udało w czwartej dekadzie życia, tak więc i wam się to uda. Skorzystałem przy tym z pomocy książki Pingulingo. Dzięki niej nauka angielskiego była dziecinnie prosta. Dzięki niej poprawiłem też swoje umiejętności językowe. Poczyniłem postępy w życiu zawodowym i prywatnym, podobnie jak zrobiły to tysiące osób na całym świecie. Wam też życzę tego samego.