Polityka prywatności

Polityka prywatności

Blog Pingulingo zobowiązuje się do ochrony Twoich danych osobowych. Zapoznaj się z tekstem poniżej, aby dowiedzieć się w jaki sposób.

Prosimy o okresowe sprawdzanie Polityki ochrony danych osobowych w odniesieniu do jej możliwych zmian.

Ochrona danych osobowych – przepisy ogólne

Dane osobowe użytkowników gromadzimy przede wszystkim w celu:

  • jak najpełniejszej i najbardziej szczegółowej odpowiedzi na Twoje zapytanie
  • świadczenia wymaganej przez Ciebie usługi
  • naszego wewnętrznego przetwarzania danych statystycznych
  • możliwości wysyłania publikacji, broszur oraz innych materiałów promocyjnych.

Dane związane z Polityką ochrony danych osobowych (Polityką prywatności):

  • imię i nazwisko
  • adres mailowy
  • inne dostarczone przez Ciebie dane, które chcesz zachować w tajemnicy.

Treść Polityki prywatności

Twój adres mailowy nie jest sprzedawany, wypożyczany ani przekazywany do dyspozycji fizycznych i prawnych osób trzecich bez Twojej wyraźnej zgody, gdyż jest to sprzeczne z naszą Polityką prywatności. Blog Pingulingo przestrzega surowych zasad związanych ze spamem. Blog nie ponosi odpowiedzialności za przypadkowy błąd lub błąd spowodowany działaniem siły wyższej lub innych obiektywnych okoliczności, które mogłyby spowodować przypadkowe naruszenie gwarantowanej ochrony danych osobowych, lecz gwarantuje, że taki błąd zostanie wyeliminowany tak szybko, jak to możliwe.
Gromadzimy tylko te dane osobowe, które zostały nam dobrowolnie przekazane. Nie wymagamy od Ciebie dostarczania nam danych osobowych w celu umożliwienia Ci dostępu do naszej witryny, nie wymagamy też od Ciebie ujawniania większej ilości danych, niż jest to konieczne do uczestnictwa w działaniach na naszym blogu.

Tajność danych osobowych

Pragniemy zapewnić, że podczas odwiedzania naszego bloga Twoje dane osobowe pozostają tajne, chyba że zechcesz je dobrowolnie ujawnić. Zobowiązujemy się nie udostępniać osobom trzecim danych, które otrzymaliśmy od Ciebie.

Poczta elektroniczna

Dane osobowe, które otrzymujemy od Ciebie w wiadomości mailowej (e-mailu), a na podstawie których Twoja tożsamość może zostać zidentyfikowana, niezależnie od tego, czy jest to wiadomość mailowa z zapytaniem, komentarzem lub wypełnionym formularzem, wykorzystujemy wyłącznie w celu spełnienia Twojego żądania.

Bezpieczeństwo danych osobowych

W celu zabezpieczenia danych osobowych trafiających na tę domenę oraz zapewnienia, że blog ten jest dostępny dla każdego, używamy oprogramowania śledzącego odwiedziny i rozpoznającego nieautoryzowane próby wysyłania lub modyfikowania danych osobowych, a także takie, które mogą powodować szkody w jakikolwiek inny sposób. Nieautoryzowane próby wysyłania lub edycji danych osobowych na tym blogu są surowo zabronione.

Ochrona danych osobowych dzieci

Nasz blog, który mógłby przyciągnąć uwagę dzieci i ewentualnie gromadzić dane osobowe dzieci w wieku poniżej 14 lat, został zaprojektowany w taki sposób, by w jak największym stopniu chronić prawa dzieci oraz ich prywatność. Działając w zgodzie z tym zamiarem:

  • NIE gromadzimy, NIE używamy i NIE ujawniamy danych osobowych, za pośrednictwem których można kontaktować się z dziećmi drogą internetową;
  • NIE gromadzimy też danych osobowych, które umożliwiają komunikację w trybie offline.

Linki zewnętrzne

Robimy wszystko, co w naszej mocy, by każde przekierowanie z naszego bloga prowadziło Ciebie i/lub Twoje dziecko na stronę internetową zawierającą jakościowe oraz nie wzbudzające agresji treści. Musisz jednak pamiętać, że strony oraz adresy internetowe szybko się zmieniają i nie zawsze możemy ręczyć za treść każdej ze stron internetowych, na którą kierujemy użytkownika.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących naszej Polityki prywatności lub w związku z Twoimi doświadczeniami z tym konkretnym adresem internetowym, prosimy o kontakt.

Zmiany oraz usuwanie warunków użytkowania

Blog Pingulingo zastrzega sobie prawo do modyfikacji lub usunięcia dowolnej części niniejszej strony internetowej, jak również dowolnych warunków użytkowania w dowolnym czasie. Wszelkie zmiany zaczynają obowiązywać w chwili publikacji pod tym adresem lub w chwili, gdy użytkownicy zostaną o nich powiadomieni.

Data ostatniej zmiany Polityki prywatności: 08.05.2018.